atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Mattbaylesa
Řidič začátečník
Příspěvky: 144
Registrován: pon 09 led 22:11

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od Mattbaylesa »

Měli jsme v rodině Toyotu Camry, zajímavé auto, ta se v 6ti válci určitě dělala, minimálně pro USA. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/to ... LSO_EXPORT
A Opl, který jsem avizoval, většinu požadavků také splňuje.
zandome
Autoškolák
Příspěvky: 48
Registrován: sob 31 pro 17:13

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od zandome »

BMW 520i rocnik 2003-2004, malo to este R6, za tu cenu sa daju najst aj slusne kusy, vybava nic moc, kedze islo o zaklad, ale jazdit to bude stala ako vyssia stredna a servis bude pomerne lacny, E60ky su rozsirene a je plno dielov z druhovyroby, nehovoriac o tom, ze benzinovy 6 valec s nabehahymi 150-200tis by mal byt v pohode
Davcza
Autoškolák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 23 říj 20:19

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od Davcza »

Citroen C5 3,0 V6 by slušně odpovídal zadání.
magalanes
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pon 19 srp 19:44

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od magalanes »

@vonkreuz - dakujem za ochotu, nie som od ZA. U talianskych aut by som sa obaval spolahlivosti, ale - mozem sa mylit.
5 valec - nerozumiem tomu, aky ma 5 valcovy motor vyznam (konstruovat ho tak, s 5 valcami), pride mi to tak nejak nevyvazene (bud 4, lepsie 6 alebo 8 valcov).

@zandome - nechce sa mi verit, ze by BMW ako take mohlo byt cenovo dostupne na servisovanie, paci sa mi skor nieco nenapadne.

francuzske auta nie su z najspolahlivejsich (pozrel som recenzie na peugeot 607 3.0) a citroen c5 (podla recenzie) nema dost priestoru vzadu na kolena a vysku - hoci ma na citronoch laka hydropneu odpruzenie s menitelnou vyskou.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od Jenyk »

Přidám co jsem po podobném dilematu se skoro stejnými požadavky koupil sám, Mondeo 2,5 V6 s málo km dotažené z Německa. Nenašel jsem za dané peníze lepší volbu a maximální spokojenost. Jsou i třílitry, ale ty jsou trochu loterie.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
magalanes
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pon 19 srp 19:44

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od magalanes »

dik za nazory...
a co nazor p. Jandu?
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od Honza42 »

Opel Vectra je celkem blízko klasickému pojetí velkého auta. Robustní interiér, místa dost. Pokud jde o opravdu pohodlí pro 4 lidi, tak v provedení Signum, protože je na rozvoru Caravanu. Akorát, že šestiválce jsou tam jen turbo 169kW. Leda se smířit se čtyřválcem 2,2 direkt 114kW.
http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... 93&asrc=fa
http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... 43&asrc=st

Na rozdíl od různých exotů je to snad i servisovatelné.
martin.sliwka
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: pon 09 črc 14:12

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od martin.sliwka »

A co Honda Legend? Mám trochu obavu, že cenově to bude o kousek dražší, ale s trochou stěstí by se dal sehnat slušný kus a zadání myslím více než vyhoví.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od Jenyk »

Všechno splňuje Mondeo MKIII s V6 po posledním faceliftu, to jest rok výroby 2005 -2007. Špatně se shání s málo kilometry, ale dá se. V dobrém stavu s málo kilometry jsou za tyhle peníze spíš v Německu. Skvělý auto se skvělým motorem. Bacha na třílitry, je dobré si o nich něco nejdřív přečíst. Bezpečnější je koupit 2,5 a bohatě stačí.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 246
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: atmosfericky benzin, 6 valec prosim aj nazor p. Jandu

Příspěvek od budik »

K tomu ovšem podotýkám, že rozdíl v dynamice mezi mondeem V6 2.5 a 3.0 ST je opravdu výrazný, při cca stejné spotřebě.
Odpovědět