Suzuki Ignis Sport

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od jarka »

Máte někdo zkušenosti s tímhle prckem (935kg, 109ps, krátká převodovka)? Dá se sehnat za slušný peníz a mohlo by to být zajímavý svezení do města a na zimní okresku (kde by mi toho nebylo moc líto). Navíc malý lehký auto s nákladama za hubičku.
Naposledy upravil(a) jarka dne sob 10 lis 14:18, celkem upraveno 2 x.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od Snowman000 »

Ja osobne skusenost nemam, no jeden kamarat ho mal tiez vyhliadnuteho. No po skusenosti spoza volantu z toho moc nebol nadseny a nakoniec skoncil v 1.7 Pume...
Motor bol super, prevodovka tiez, no nemohol sa zbavit pocitu ze jazdi na Berlingu GTi ak vies ako to myslim ;)
Niekde by som doma k tomu nasiel aj test z doboveho AUTOCARu, kde je porovnavane s Ignisom JWRC :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od jarka »

To by mi až tak nevadilo, na vysoký posed jsem zvyklý z Dobla. Zahrávám si s myšlenku pořídit ho na zimní blbnutí a jako auto na cukání kolem baráku po městě. Původně jsem zvažoval starýho swifta gti, ale tomu by zima moc neprospěla...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od Snowman000 »

A preco prave na zimne blbnutie? V com su jeho vyhody prave na zimu oproti inej motorovej myske, ala Saxo VTS?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od jarka »

Jo taky jsem o tom uvažoval, ale bohužel těmhle malým francouzům moc nevěřím ohledně výdrže. Navíc Ignis by se hodil do mojí sbírky obludných aut - nemůžu mít něco co bude na první pohled skoro hezký :) . A ty závodní geny to je pro mě jednoznačně plus. Co jsem tak koukal po netu, tak moc lidí si na spolehlivost Ignisu nestěžuje. Karoserie asi pozink, tak by se to ani nemuselo rozpadnout po první zimě.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od Snowman000 »

Hmmm zaujimave zadanie ;)
Napada ma este Subaru Justy 4x4 ale tam budu chybat kone a potom Subaru Impreza, ale tam budu tiez asi chybat kone...

PS: Ono sa to predava za taketo prachy??? :-o
To byt idealne pre pritulkynu ;))
http://www.rallybazar.sk/index.php?opti ... 8&Itemid=1
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od jarka »

No právě :) . Jinak dík za link, asi se vydám to obhlídnout (přítelkyni to nekupuj, radši jí dej bramboru :) ).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od jarka »

Jo tak ten už je pryč :( . Prý se prodával rok a půl a nikdo to nechtěl. Přesně takhle jsem kupoval hondu, nejdřív to nikdo nechtěl a pak se najednou 10 lidí po ČR rozhodlo, že nutně potřebuje ctr (včetně mě).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od Snowman000 »

Tak nic...tomu sa hovori zakon schvalnosti...to iste som mal s Bavorom...4 mesiace som obvolaval predane kusy...
Este sa mi podarilo najst inu moznost...
http://www.rallybazar.sk/index.php?opti ... 2&Itemid=1

Neee bramborak je moj a asi mi este spokojne a stastne dlho ostane :x
Pritulkyni uz je prisudena Puma :)
http://ford-puma.autobazar.eu/17-id3661687.html
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Ignis Sport

Příspěvek od jarka »

Tak nakonec jsem se rozhoupal a už mám Ignise Sport druhý den doma :) . Zatím mám odkrouceno asi jen 200km, ale je to moc pěkný svezení. Pokud chce někdo za rozumný peníz zažít pocit juniorskýho ctr, tak můžu jen doporučit. I na těch uzkých zimákách co tam teď jsou je cítít, že i když je to prcek tak je to duší sporťák. Teď už jen aby napadl sníh a začla ta správná zábava.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět