Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4003
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od HondaMan »

racer píše:Ještě možná bych navrhl něco takového, podle mě lepší než korea
http://www.tipcars.com/#peugeot-508/sw- ... 21958.html
Deli píše:tak tim bych si nebyl úplně tak jistej :D ale zajímavé auto to rozhodně je :)
Jednu 508 s 2.0HDi ve firmě máme, za rok najeto cca 100tkm takovým kinderBond stylem a to auto se tváří až neuvěřitelně v pohodě. Vůči předchozí 407 se to zdá být krok dobrým směrem.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5521
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od M.Z. »

Můžu potvrdit, že 508 není špatná, jen uvnitř není nic moc místa, ale za zkoušku určitě stojí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od mmira »

za 508 bych se taky primluvil
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od beaumont »

Souhlas, pokud se 508 vejde do rozpočtu, tak taky velmi dobrá volba. Příjemné, pohodlné auto s velmi noblesně působícím interiérem.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 4003
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od HondaMan »

Jen kdyby nebyla tak ošklivá. To už bych snad raději překousl Superb.

To jsem asi přehnal, ale ani 508 se mi nelíbí...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
racer
Autoškolák
Příspěvky: 81
Registrován: pon 12 lis 19:30

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od racer »

Jasně, Mazda 6 to není (ta se opravdu povedla, aspoň podle fotek) ale nezapomeň že autor tématu jezdí s Vectrou Caravan, takže si polepší s čímkoliv co tady bylo navrženo :D . A navíc já třeba většinu času vidím svoje auto zevnitř, a tam je podle mě vzhledově 508 proti korejcům minimálně o level výš (o Mondeu ani nemluvě) :)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5521
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od M.Z. »

Mě se 508 líbí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od x2005 »

racer píše:Ještě možná bych navrhl něco takového, podle mě lepší než korea
http://www.tipcars.com/#peugeot-508/sw- ... 21958.html
Slušná výprodej. To stojí za vyzkoušení.
Naposledy upravil(a) x2005 dne ned 13 led 09:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od x2005 »

Deli píše:Jo a novej Focus mi přijde hroznej, byl jsem v tom jen vezen, ale je to taková hrozná plastová příšera ve vnitř, že bych na to ani nemyslel :) Jinak korejci u mě cajk, ale já bych si vzal pětkové, ehm vlastně šestkového, Golfa v kombíku a hotovo: http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/n ... tor;fb_AUV a ani bych neměl nějak strach, že mi to ukradnou :)
Fíkus uvnitř hnusnej, o tom žádná. Navíc je to i dost "odvážně" naceněný.
Mondeo taky hnusný uvnitř, ale míň než současnej víkus, ale na přepravdu věcí/detí/kočátků je to nepřekonatelný (v katekorii kombi střední třídy). Víc se toho vejde jen do MB E.
Korejci Ceed/i30 jsou celkem v poho, jen za půl mega je to málo auta. Za 350 tyček dobrá koupě.
Golfa 1.6TDI 105k s pětikvaltem za půl mega? Děkuji, nechci. Tím neříkám, že Der Gof Das Auto je špatná koupě, ale za ty prachy bych si vzal jiný motor a převodovku.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Nové auto pro obchodáka do 430 tis.

Příspěvek od beaumont »

racer píše:Jasně, Mazda 6 to není (ta se opravdu povedla, aspoň podle fotek) (...)
Podle fotek ano, na pohled ve skutečnosti snad taky, ale na posez už to bohužel není ono :( Zkoušel jsem si teď ve Vídni na autosalonu sednout do kombíka s max. výbavou a nic extra - pořád jsem si nemohl najít správnou polohu, pořád mi něco vadilo. Hlavně bych potřeboval volant blíž k sobě a/nebo výš (což je tardiční problém japonských aut, totéž třeba nový Outlander). A místa vzadu za mnou taky moc nebylo (kombík má kupodivu kratší rozvor než sedan :-o ).
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Odpovědět