Už to mám naplánované tu řetázku udělat při servisu 150kkm, ale začalo mi to vrtat fpalici: PROČ ZROVNA 3 ? a už třetí den marně (AI-less FOREVER!) kolem teho gůglím...pavproch píše:Dík za výstrahu, potvrzeno diag že je to fpytli (-4,64) = při příštím servisu budu/me měnit řetázku. Nejen já mám staré autovraky.maran5 píše: Jen doplním že to 2.0 TSI 132kw 2012 už má poslední verzi napínáku řetězu,ale má starý typ řetězu co se natahuje,bacha na to!!!Bylo by dobrý udělat diagnostiku na volnoběh pos.93/3 hodnota "fázový posuv-1.rada válcu",pokud je hodnota -3 a více,je to už akutní.
Není tady něgdo, kdo by mi k tomu dal nějaké (srozumitelné) technické vysvětlení?