Seat obecně

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od řidičBOB »

nic se nestěhovalo...v Kvasinkách jsem byl minulý týden.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Seat obecně

Příspěvek od honziss »

bojler píše:Prý došlo k úplnému převodu Yetiho do Novgorodu. Ověřeno z víc zdrojů to nemám, ale aspoň trochu to uleví (kolapsu). Kokodák je údajně na letošek prakticky vyprodaný.
Yeti vyrabeny v NN je jina specifikace nez ten pro evropu...teda aspon to platilo pri rozbehu tovarny. A jak jsem to tam videl, tak si nejsem jisty ze bych ho chtel :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Seat obecně

Příspěvek od bojler »

ctrl_j píše:Nasel jsem funglovku Yetaka r.v. 2017 a podle VINka je to CZ, Kvasiny.
Podle ofiko nebo neofiko zdroje?

řBob - díky, oficiální informace mluvily jen o rozšíření výroby v NN.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Seat obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Neofiko, nicmene VAG ma pro ruskou cast firmy pridelene vlastni WMI, coz je ISO standard a soudim tedy, ze vsechny auta z Kalugy a NN budou mit na zacatku VIN „XW8“ a nikoliv TMB.
Viz treba http://www.club-yeti.ru/forum/showthrea ... 2&page=271
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Seat obecně

Příspěvek od EL_XEL »

mmira píše:pevna, lehka a paradoxne i levna kola dela speedline corse, typ sl2 marmora
Dík, ukládám do Evernotu a až budu příště shánět, mrknu na to.
Al87
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 úno 05:55

Re: Seat obecně

Příspěvek od Al87 »

Zdravím, taky mě prodejce sdělil, že čekačka je cca 12 měsíců, což mě lehce šokovalo. Každopádně jako kompenzaci nabídnul přes email bez ptaní 10%. Chci se zeptat je to bežná úroveň slevy u seatu nebo by mohl dát i víc? Nemám s tím moc zkušeností max jsme do rodiny před cca 5 lety kupovali auto na průkaz Ztp, tak tam to bylo jednoduché. Pravdou je, že na auto až tak rychle nespěchám, tak pokud by byla fajn cena, možná bych i počkal (i když 12 měsíců je fakt masakr). Náhodou, že by se výroba v průběhu roku rozběhla rychleji asi není reálná co? :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od řidičBOB »

10% je slušný základ. U auta do výroby moc dalšího prostoru nemají, ale pořád tam je. Na druhou stranu: když poptávka převyšuje nabídku, není potřeba používat slevu jako prodejní nástroj...takže 10% je milých.
Odpověď na tvou druhou otázku je jednoduchá...ještě se nezačal dělat Yeti, který pojede na stejné lince ;-)
Ale stát se může cokoliv...třeba jim vypadne nějaký trh, kde se počítalo s vyšším prodejem a najednou budou kapacity volnější...ale spíš ani ne :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Seat obecně

Příspěvek od x2005 »

Já mám pocit, že koncern nechal Atecu úplně potopit. Auto už je skoro rok na trhu, ale reálně není dostupný. A čekačka rok před náběhem Yetiho 2 je fakt blbá vyhlídka. Já bych teda na auto rok nečekal. Nedávno jsem pro někoho řešil dotaz na Atecu a byla možnost převzít zaplánované místo ve výrobě. Ale mám pocit, že to už nyní taky nepůjde.
Al87
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 úno 05:55

Re: Seat obecně

Příspěvek od Al87 »

tak dlouhá doba je na nic, to máte pravdu, to člověk v létě zapomene, že má něco objednáno :). Původně jsem byl rozhodnutý pro vw sportsvan (chtěl jsem něco s vyšším posedem), ale ateca mi přišla v reálu fajn a v lepším poměru cena/výkon ... touto situací to celkem zabili no.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Na Sportsvana je dodací lhůta asi 1 a1/2 měsíce ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět