Saab 9-5 2011

Co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od Deli »

nj, ale Opel :) když koupíš 9-5, tak budeš za boha už všech 2tis majitelů Saabů v ČR :D
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od merlin »

Tak Subaru ma v prvom rade planetovy medzinapravovy diferencial doplneny o svorne lamely (ano nemaju ani na Subaru nekonecnu zivotnost) v prevodovke chladenu spolu s celou naplnou. Tak 70% ludi tam ma prave pre spolahlivost pohonu Audi Quattro a zbytok Subaru a rozne SUV. Napriklad Honda CRV z takychto podmienka nevydzi ani mesiac...

Jednoducho s tebou sa neda diskutovat, alebo diskusiu povazujes za hadku (podobne ako moja svokra) :) Skus si precitat rozdiel ako mi odpovedal slusne p.Janda :-?
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od goes »

merlin píše:Tak Subaru ma v prvom rade planetovy medzinapravovy diferencial doplneny o svorne lamely (ano nemaju ani na Subaru nekonecnu zivotnost) v prevodovke chladenu spolu s celou naplnou. Tak 70% ludi tam ma prave pre spolahlivost pohonu Audi Quattro a zbytok Subaru a rozne SUV. Napriklad Honda CRV z takychto podmienka nevydzi ani mesiac...

Jednoducho s tebou sa neda diskutovat, alebo diskusiu povazujes za hadku (podobne ako moja svokra) :) Skus si precitat rozdiel ako mi odpovedal slusne p.Janda :-?
pavel totiz neresi pozadi tveho dotazu, tedy ten priheb, resi tu otazku a to je ten zasadni rozdil. znam se s majitelem hotelu v Rakousku, ma Scout, bydli v prostredi, vuci kteremu jsou tatry rovinkou. Ma to uz nekolik let a zadny problem a pendluje to tam jako bus taxi z udoli do hotelu. Budu mu muset rici, ze se mu to uz uvarilo.

Jinak je to jedno. Ok, vydrzi to jen subaru a audi quattro. Alfa romeo taky? Mercedes? Mitsu? Nissan? Aro? to uz ne?
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od brasci »

merlin píše:Napriklad Honda CRV z takychto podmienka nevydzi ani mesiac
to už si trochu prestreril, nie???
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od merlin »

brasci píše:
merlin píše:Napriklad Honda CRV z takychto podmienka nevydzi ani mesiac
to už si trochu prestreril, nie???
Nie auto, ale hydraulicka spojka co prenasa vykon na zadnu napravu (nie je tam Haldex) ;)
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od goes »

ok ok, merlin nas presvedcil, vratme se k 9-5
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od brasci »

no pjanda by sem mohol dať aj nejakú foto, reči sú pekné ale nech vieme ako ten konkrétny kus vyzerá... :)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od goes »

brasci píše:no pjanda by sem mohol dať aj nejakú foto, reči sú pekné ale nech vieme ako ten konkrétny kus vyzerá... :)
a hlavne zda si nevymysli, ze to auto ma :)
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od Reese »

Tohle auto mě zajímá. Zatím teoreticky, mám radší menší auta, ale strašně se mi líbí :) Foto bych také ocenil, k tomu by mě zajímalo:
- jak je na tom ten dvoulit v nízkých ot.? Je to na něj dost těžké auto a bez turba nebude mít výkonu na rozdávání.
- co spotřeba?
- jaká je převodovka?
- jde vypnout ESP?
- jak se chová auto v zatáčkách? Jel jsem s Insignií a ta byla hrozně nedotáčivá, vyloženě prkenné auto.

Asi moc otázek, kdyžtak počkám na ten test :)
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Saab 9-5 2011

Příspěvek od Pajjoun »

goes píše:
brasci píše:no pjanda by sem mohol dať aj nejakú foto, reči sú pekné ale nech vieme ako ten konkrétny kus vyzerá... :)
a hlavne zda si nevymysli, ze to auto ma :)
S cedulkou autofórum. Do pěti minut! :D
TSs
Odpovědět