Jeep Wrangler

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Jeep Wrangler

Příspěvek od mmira »

Tak jsem se i ja konecne dostal za velkou louzi, konkretne na Stredozapad a krome spousty jinych dojmu jsem si dovezl i pocit, ze bych si chtel poridit dalsi hracku. Otevreny Jeep Wrangler 4,0, asi druhou generaci (TJ). Tak se priznejte, kdo s tim ma nejake zkusenosti.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Jeep Wrangler

Příspěvek od Brus »

spolužák a současně soused má wranglera rok cca 2006-2007 nějaký V6 benzín. Je to nadšenec, co furt jezdí po srazech, má to i nějaké zvýšené. A jako musím říct, že jsme s tím už užili spoustu legrace. Mnohokrát mě fascinovalo, co všechno to je schopné vyjet a přejet, ale zárovň už nejednou jsme s tím zůstali někde viset a sháněli traktor :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Jeep Wrangler

Příspěvek od HondaMan »

Nejdřív je potřeba si uvědomit co s tím chceš dělat. V Čechách a po střední a západní Evropě celkově není moc příležitostí kde pořádný off protáhnout. Chceš jezdit na expedice, offroad maratony, o víkendu do pískovny/na pole nebo jen mít stylovku do města?
Wrangler je super hračka. V seriovém stavu to ale pořád není ono. Je to kompromisní auto, které musí umět jezdit i po silnici. Chce to pár uprav (33 - 35" kola, delší pera, zahodit stabilizátory, naviják...).
Pokud bys to měl jako třetí auto (potah, M3, Wrangler) a měl pro něj využití, tak směle do toho :-)

btw. Když jsem si chtěl koupit podobnou hračku, tak mě odradilo především to, že většina offroadařů 14 dnů opravuje a jedno odpoledne jezdí. A jako největší zážitek mají sváření poloos v přírodě, shánění bagru na vyproštění...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jeep Wrangler

Příspěvek od mmira »

ofroudak jsem nikdy nebyl, nejsem a ani to neplanuji. z techto auto me vzdy oslovoval vyhradne Wrangler. a to jen kratky, dlouhy vubec.

takze by to byla jen takova stylovka na venkov, ve ktere by se daly beztrestne vymetat vsechny silnice, co je v okoli mame. vcetne tech na Libave. uz nejakou dobe zpet jsme doma probirali moznost koupit nejake to kabrio, mi se do toho ale v zasade nechtelo. tohle by ale byl takovy dobry kompromis. uz kvuli tomu uvazuji spise o 2. generaci, ta uz mela vinute pruziny a prece jen trochu civilnejsi interier. i kdyz prvni generace ma svym minimalizmem taky neco do sebe.

melo by to jednu zasadni vyhodu. v zime by se dalo primo dojet pod leckterou sjezdovku :).
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Jeep Wrangler

Příspěvek od Brus »

v zimě se s tím parádně parkuje.. neřešíš závěje, nahrnutý sníh.. prostě zaparkuješ :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jeep Wrangler

Příspěvek od mmira »

takhle nejak bych si to predstavoval :)

Obrázek

tohle nevypada zle, zadna otuzenina, prijatelny najezd...
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět