Ford Edge Sport

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
wamp
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: sob 12 lis 14:04

Ford Edge Sport

Příspěvek od wamp »

ma niekto s týmto autom skúsenosť?
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Ford Edge Sport

Příspěvek od x2005 »

Popravdě jsem ani nevěděl, že se Edge oficiálně prodává. Kolega, který s tím jel, říkal že překvapivě dobrý, ale za nesmyslný peníze.

Zkušenost má asi Honza Koubek tady https://www.stream.cz/meziplyn/10015845-ford-edge

Já bych preferoval tmavou barvu jako je třeba tady http://www.auto.cz/test-ford-edge-2-0-t ... nak-103491
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Ford Edge Sport

Příspěvek od Eda »

Mam ale s US verzi ktera se dle testu od Koubka dle vseho docela lisi. Pro me to bylo prijemny prekvapeni, auto predcilo ocekavani co od teto tridy mam. Mel na tom i zasluhu 2.0 ecoboost kterej k autu krasne sedel, v evrope je jen diesel a ten muze celkovy vyzneni hodne zmenit
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Edge Sport

Příspěvek od řidičBOB »

...hlavně ve spojení s tím letargickým a celkově špatným PowerShitem :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Ford Edge Sport

Příspěvek od x2005 »

Co jsem měl možnost proletět pár testů, tak to má být prostorný, dýzl slušně odhlučněný na kategorii čtyřválcových kamen, laciný plasty uvnitř a celkově pracoviště řidiče neodpovídající cenovce 1,5 mega. Já jsem to viděl vždycky v svítivě oranžová barvě, která mě na takovýmhl autě nesedí. V tmavý už je to přijatelný (s designem připomínající současné velké SUV od Hjundé).
wamp
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: sob 12 lis 14:04

Re: Ford Edge Sport

Příspěvek od wamp »

objednal som si ho v upravwe sport v red rubín...viem že je drahšie, ale baworaka a tuarega tu ma každy hňup....je to proste niečo iné a nerád lietam v krdli
Odpovědět