Pacifica 4.0 a LPG

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.

Pacifica 4.0 a LPG

Příspěvekod PavelKroutil » pát 30 říj 09:34

Zdravim,

nemáte někdo zkušenost s přestavbou většího objemu, nebo přímo Chrysleru na LPG? Dlouho jsem vybíral a nakonec bych byl pro systém Magic, ale mam trochu strach z poklesu výkonu a nevím, kam si nechat udělat ventil od plynu, myslite že je to vhodné k víčku nádrže? Nevyčnívá potom? Dočetl jsem se, že ventil se časem "vykvedlá" a nádrž může vyčnívat z karosérie? Našel jsem pár fotek montáží přímo na Pacaficu a někde je ventil na nárazníku, někde v nádrži...
Obrázek
Obrázek

A nemáte někdo z Prahy zkušenost se servisem ****? Cenu za ten system magic maji u 4valce do 24K, což mi přijde ok a navic na stránkách mají, že se na americká auta zaměřují. Tak pokud má s některou z těchto věcí někdo osobní zkušenost, budu rád :)

druhy prispevek k LPG behem chvile a pokazde linky na dve stejne firmy? to neprojde, linky mazu.

MMira
PavelKroutil
Adept autoškoly

Re: Pacifica 4.0 a LPG

Příspěvekod oxik » pát 30 říj 10:13

Mám magic4 na osmiválci s objemem 4,4l a výkon je skoro stejný jako na benzín. Reduktor na 350 nebo 360hp, to teď nevím přesně. Záleží samozřejmě na seřízení, ale když to nedělá plynař Pat&Mat, tak by to mělo být v pohodě. Plnící hrdlo mám vedle hrdla nádrže, zase pokud to plynař udělá dobře, vykvedlání časem nehrozí.
BMW 740iA
Ford Mondeo mk4 2.0 TDCi
oxik
Letec

Zpět na Americká auta