Dodge Charger 3.5i V6

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
snake323
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26 úno 20:33

Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od snake323 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat na par věcí . Pokud mi všechno vyjde mam v planu pořidit toto auto http://www.sauto.cz/osobni/detail/dodge ... oFrom=list tak bych se chtěl zeptat jaký mate názor na samotné auto + jaká je dostupnost náhradních dílů co sem koukal na internetu tak sem stránek s náhradními díly našel celkem dost ale všichni mě straší at to nekupují a podobně odradit sem se zatim nenechal vzhledem k tomu že každej druhe člověk co vídí takové auto tak okamžitě řekně žemě to seřere a že se nedomlatim za opravy a podobně no prostě klasika za každou radu či reakci budu vděčný.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od M.Z. »

Osobně by mě odradilo auto samotné, moc to nepojede a žádné další výhody tam nevidím.
Co tě na něm tak zaujalo? Americké spotřební zboží, mám zkušenost s Mustangem a byl to pěkný krám, nejel, žral, jízdní vlastnosti tak na 100km/h a ruku z okýnka. Na nic jiného se to nehodilo, akorát se mi zdál podstatně hezčí, než tenhle Dodge.

Ovšem pokud tě to neodradí a půjdeš do něj, n.d. a servis bych neviděl jako problém. Je tady jistá komunita, která těmto vozidlům propadla a dokážou to servisovat.
Možná můj příspěvek zní moc kriticky, ale mě se konkrétně tohle auto vůbec nelíbí a navíc prošlo nepodařeným tuningem.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od HondaMan »

Dílů bych se nebál. Spousta dílů bude shodná s 300C, ještě větší spousta toho jde koupit na ebay nebo us eshopech s dodací lhůtou pár dnů.
Spotřeba bude někde mezi 10 a 15 LPG, takže pohoda.
Problém bych měl s tím že je to neuvěřitelná socka. Halogeny v parabolách, sporák, dokonce bych řekl že i ta kůže je tam dodělávaná. Tam už chybí jen švihadla a pavouk.
Další věc je, že ten předek zrovna dvakrát nelícuje a určitě ne posledním negativem je samotný bazar, který nemá zrovna dobré jméno.

Navíc mi to přijde dost drahé.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od Pickuper »

Hondí mužík má recht..........tenhle model má nepochybně něco do sebe (mě osobně se líbí), ale tenhle konkrétní kus to je doslova navoněná bída. Auto pro pozéry jak dělaný. Ale pokud ti jde o to udělat dojem, tak ho ber, přikup nějakej laufkravál a bude to OK :)
Niko nadžanel ko kerdža
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od honziss »

Klasicka americka konzumni plecka ve sve nejryzejsi podobe. Predpotopni technika, otresny materialy, podprumerny zpracovani. Horsi dojem nez tohle ve me zanechal uz jenom chrysler 200.

Na druhou stranu servis a zivotnost by meli byt ok, origo dilu je plnej internet, za levno.

Jestli chces nutne americky auto tak si kup vette a jestli chces velkej benzinovej sedan, tak si kup lexus, toyotu, bmw….proste cokoliv jinyho :)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od HondaMan »

Mě na tom drásá ta cena. Skoro 10 let stará plečka bez výbavy se silně průměrným motorem, ošklivým interierem a kdovíjakou historií za 260 tisíc?

300C by bylo imho mnohem lepší a levnější. To má většinou alespoň autoklimu, xenony... Je pravda že většina není polepena hustosamolepkou a nemá nevkusná kola z kolotoče.
2.9T RWD
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od honziss »

Jen pro zajimavost, modely 2006 se v usa prodavaji od 6000 usd a nove to stalo cca 24 000 usd bez dane.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od Jenyk »

Dovézt auto znamená někdy až 100% navíc, nedá se to takhle jednoduše porovnávat.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jelass
Řidič začátečník
Příspěvky: 150
Registrován: ned 03 dub 09:02

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od Jelass »

Např. na Denkeru je kalkulačka nákladů. Tonhle konkrétní vůz mě nějak netankuje, ale proti gustu... Jinak us Octávka, jak tady padlo. Nic víc, nic míň. 3.5L má, jestli se nepletu, řemen, takže bacha na to.

Honziss: A? :D
Mondeo 2004 Turnier 2.0i
p.: Dodge Grand Caravan SE 3.3V6 FFV 2008
dodge
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 26 kvě 15:21

Re: Dodge Charger 3.5i V6

Příspěvek od dodge »

vozit to nemá smysl, ale pár kousku se tu najde. Auto pro lidi, kteří ho nikdy neměli jsou scestný. 3,5 sice moc nejede, ale bezpečností a prostornisti se řadí uplně někam jinam, dá se uděla plno vylepšení a rázem je to někde jinde. Byl v rychle změsile 5 sice hemi, ale i tak změna potrbubí folie nebo lak trošku zainvestovat tak pak je to krása. ceny se pořád drží a nějak extrémně to padat nebude, nicméně je to držák.
Odpovědět