Ford Cougar

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Ford Cougar

Příspěvek od karelpipa »

P206 je sračka docela, ale holkám se líbí. Akorát si možná budou myslet, ze jsi gay :D
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Cougar

Příspěvek od řidičBOB »

tak na to je snad NEJ vylítaný TTčko :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
kokotov
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: ned 17 bře 19:55

Re: Ford Cougar

Příspěvek od kokotov »

Ta Honda Prelude vubec nevypada spatne, ale mel bych asi strach koupit tak stare auto, protoze nemam zrovna vysoke prijmy a jsem rad ze vydelam na benzin a beznou udrzbu...

jinak proc si myslite ze 206 je nanic? 115koni se mi zda pekne, a 5 litru spotreba taky... levne dily atd... nedelam si iluze a i ja mam predsudky vuci francouzskym autum, ale je to fakt tak strasne jak se rika? nebo to spis rikate z doslechu ?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Cougar

Příspěvek od řidičBOB »

Já v tom jel snad jednou...ale nebylo to nijak extrémně živý a 5l spotřeba je opravdu hodně velkej klobouk....to je jako když expert Pepa dneska říkal, že se Subaru BRZ jezdil s nohou na podlaze (na okruhu) za 9,5l :D :D :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Ford Cougar

Příspěvek od Jenyk »

Ten motor mám v Mondeu s automatem. Jezdím obyčejně. Mimo město 9, město 10. Pěkné svezení, krásný zvuk.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
enthusiastic.driver
Řidič začátečník
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 02 úno 12:40

Re: Ford Cougar

Příspěvek od enthusiastic.driver »

řidičBOB píše:tak na to je snad NEJ vylítaný TTčko :D
vzhledem k preferencím autora to je nejvhodnější kandidát... baby na to asi furt slyšet budou, na rovince to jede, při lehké noze to moc žrát nebude...

akorát cena není lidová..
enthusiastic.driver
Řidič začátečník
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 02 úno 12:40

Re: Ford Cougar

Příspěvek od enthusiastic.driver »

jinak, vždycky mě fascinuje, když chce někdo honit vodu za nulové provozní náklady. Obzvlášť u starého kupé bdue spotřeba pouze jednou, nikoliv jedinou položkou výdajů...

To, že je 206 plečka, souhlasím beze zbytku.

Takže v tvém případě bych koupil nějakého Golfa IV 1.8T, který nebude tak velká plečka jako ta 206, mezi teenagery má jakýkoliv Golf vždycky jméno, takže některým méně náročným holkám to bude stačit k vlhnutí klahotek a s touto motorizací to vyjede i ten požadovaný kopec v plném obsazení.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ford Cougar

Příspěvek od HondaMan »

ad Prelude: Já bych se jí nebál. Je to auto z doby, kdy se auta dělala poctivě. Sám v podobně staré Hondě jezdím.

Zkus se pomodlit za neshnilou neztuzenou 2.0i, o kterou se před Tebou alespoň trochu někdo staral a to auto Tě přežije.

Pokud bys našel pěknou 2.2VTi 4WS ATTS tak mi napiš SZ. Ta sice není tak bezriziková, ale je to to nejlepší, co v té době šlo koupit a podle toho to také jezdí :-)
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Cougar

Příspěvek od řidičBOB »

ATTS byla v té době super fíčura...akorát při opravě to mohl nějaký dement v servisu pěkně posrat.
BTW: takový Legend coupé - to bylo ve své době také velmi dobré svezení; a vlastně i nyní, pokud je nějaký zachovalý kousek k mání...ale to je už asi hodně přes možnosti tazatele...tam spotřeba určitě 5l nebude ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
kokotov
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: ned 17 bře 19:55

Re: Ford Cougar

Příspěvek od kokotov »

Tak dival jsem se na tu Hondu, a pry ze ta zere minimalne tech 8, ve meste i 12 litru - timto bohuzel jako kandidat odpada, nemel bych na provoz :D
Zaroven jsem se i dival na ctyrkoveho Golfa, ten vypada dost dobre, spotreba pry 8-9 litru pri tezke noze, 1.6 obsah asi neni kdovi co, ale k cemu dvoulitr kdyz pulku casu travim cestovanim po meste - dost se mi libi

a jeste jsem ted jel z treninku s kamosem, ten ma Seat Leon, taky pekne auto 1.4 obsah ale letel dost rychle - ctyri dospeli chlapi a pri 3000 otackach smele letel do kopce 120 kmh. Takze bych se rozhodoval asi mezi temito dvema... (motor samozrejme chci alespon 1.6)
Odpovědět