Auto na dlouhé výlety

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
speedybozar
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14 srp 08:09

Auto na dlouhé výlety

Příspěvek od speedybozar »

ahoj lidi, co bydlím v Praze, tak už skoro nejezdím a řekl jsem si, že budu pronajímat svojí Corvettu, buď krátkodobě nebo dlouhodobě... kdybyste někdo měl zájem, tak mi napište na email speedydeeps@seznam.cz nebo zavolejte na 724 722 147... když tak tady mám i inzerát: http://www.auto.cz/prodej_vozu/karta_vo ... u=50422928

jinak byl jsem s ní po celé evropě a to v dost náročných podmínkách na dost děsivých místech a to auto všechno bez jakýchkoli problémů všechno překonalo, takže já na ameriku nedám dopustit, kombinace výkonu, jízdních vlastností, technických vymožeností a ceny je bezkonkurenční... měl jsem Volvo v tuningu s podobným výkonem a ten křáp se rozpadl při první drsnější jízdě, takže ať se se mnou nikdo nehádá Amerika -> Švédi

která auta myslíte, že jsou nejlepší na výlety dlouhé 10 tisíc km v nejrůznějších podmínkách (vedra, mrazy, deště, ostré slunce, dálnice, hrboly, bahno, kameny atd.)? přece jen bych rád nějaké čtyřmístné auto, ať můžu vzít víc lidí, nebo aby tam alespoň byl prostor se vyspat ;)
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto na dlouhé výlety

Příspěvek od Caddy »

ja bych rekl, ze Suburban, ale Ty si asi predstavujes neco sportovnejsiho :)
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto na dlouhé výlety

Příspěvek od bloody cardinal »

no ale vette nezvládne hrboly, bahno a kameny... ale to ani ten suburban :) bral bych wranglera... no nebo range rover, ale ten není z u.s. :)
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Maja13
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 04 úno 13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto na dlouhé výlety

Příspěvek od Maja13 »

V cervenci mam dovolenou, takze jedem s kamarady do Skandynavie. Budeme tam nejak mesic nebo vic. Chceme jet autem, ale jeste je musim koupit. Takze se nemuzeme rozhodnout, ktery model zvolit ;;)
Nekdo poradi?
s diky
Odpovědět