Chrysler

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
tamiel
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17 bře 11:11

Chrysler

Příspěvek od tamiel »

máte někdo skušenosti s výměnou světel na Chrysler voyager r.v 1995 za světla z felicie?? díkes
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrysler

Příspěvek od bloody cardinal »

myslím si, že takhle pitomý nápad ještě nikdo neměl =))
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrysler

Příspěvek od Caddy »

what??
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Chrysler

Příspěvek od Pajjoun »

Je to naprosto v pohodě, vídam to na každym druhym voyageru. Stačí ti trocha izolepy, abys tam ty světla přichytil do správný polohy(jsou trochu menší než origo), vyplnil to montážní pěnou, až ztvrdne, tak sundáš izolepu a pěnu lehce překytuješ, aby šla nalakovat, popřípadě potáhnout imitací karbonu či tak něco. Určitě se tu potom nezapomeň pochlubit s výsledkem. ;) :-bd
Kromě toho, že to bude estetická pecka, tak to bude i líp svítit, protože Felda je v týhle oblasti nedostižnej etalón. Obzvlášť, pokud rovnou nainstaluješ i HIDy. :-)
TSs
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrysler

Příspěvek od řidičBOB »

Pajjoun píše: Stačí ti trocha izolepy, abys tam ty světla přichytil do správný polohy(jsou trochu menší než origo), vyplnil to montážní pěnou, až ztvrdne, tak sundáš izolepu a pěnu lehce překytuješ, aby šla nalakovat, popřípadě potáhnout imitací karbonu či tak něco.
A co na to regloskop??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
tamiel
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17 bře 11:11

Re: Chrysler

Příspěvek od tamiel »

Dík za odpovědi,ale můj nápad to neni.zarazil mně inzerát na Seznamu kde byl prodej Chrysleru a tam bylo vyloženě napsáno - svítí dobře výměna světel za světla s felicie!!,nedalo se to přiblížit aby to bylo vidět jak to vypadá!. a právě v tu sobotu co jsem dal příspěvek na forum ke mně před jedním marketem přistoupil človíček a říká - vám to nějak špatně svítí! a aniž by počkal na moji odpověd pokračoval - můj známý tam dal světla s felicie trochu je upravil a je to dobrý. Tak proto ten můj dotaz.Zdálo se mi to přitažené za vlasy ale za zeptání člověk nic nedá --jenom že vypadá jako trouba!?!? ještě jednou dík.
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Chrysler

Příspěvek od Pajjoun »

řidičBOB píše:
Pajjoun píše: Stačí ti trocha izolepy, abys tam ty světla přichytil do správný polohy(jsou trochu menší než origo), vyplnil to montážní pěnou, až ztvrdne, tak sundáš izolepu a pěnu lehce překytuješ, aby šla nalakovat, popřípadě potáhnout imitací karbonu či tak něco.
A co na to regloskop??
S tim v plánu nebylo počítáno. :D
TSs
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrysler

Příspěvek od Caddy »

sakra, ja bych to chtel videt :D
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Chrysler

Příspěvek od oxik »

http://www.novinky.cz/krimi/384123-na-d ... hasil.html

Pohotovej :)

/článek hoden titulní strany seznamu/...
Odpovědět